ATC SCM19 & SCM7 сесия за близко слушане

представяне • развитие • подобрения
studiohifi
Status: Offline

ATC SCM19 & SCM7 сесия за близко слушане

Postby studiohifi » Mon Mar 03, 2014 1:28 pm

ATC SCM19 & SCM7 малко снимчици от сесия за близко слушане... 30-35Hz са нещо естествено и без усилие за SCM19 и 40-45 Hz за SCM7.
Изкушението да сравня наистина гигантските 19-ки на личната ми десктоп система бе голямо.
За съжаление ще ми трябва поне месец да ми минат болките в гърба от настройването на 20-тина килограмовите боксове (всеки)
Audiant 80i нямаше никакво затруднение с 19-ките на каквито и да е нива. Не зная какво са направили от АТС, но новите модели са изключително лесни за подкарване и то при доста разширена резолюция.
Признавам, че въпреки отдавнашната ми "любов" към SCM7 (радвам се на 3-то поколение вече) за този тип система, бих ги заменил с 19-ки, ако имах как да ги инсталирам без да разполагам с голяма дълбочина на плота, ама няма начин.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
www.studio-hifi.com

studiohifi

Re: ATC SCM19 & SCM7 сесия за близко слушане

Postby studiohifi » Fri Mar 07, 2014 12:22 am

Image
www.studio-hifi.com

studiohifi

ATC SCM7 - ПОБЕДИТЕЛ в групов тест

Postby studiohifi » Mon Apr 07, 2014 9:20 pm

Понякога думите са излишни!
Да си най-малкия и най-скромния, но да победиш в "битка" най-големите и известни е достатъчна препоръка.
ATC никога не плаща за реклами. Авторитетът на марката е стабилен като британските традиции и се гради на същите ценности.

"Повече от всички други тонколони в този тест, ATC SCM7 Ви дава усещането, че музиката е преди всичко емоционално преживяване."

http://studio-hifi.com/images/ATCSCM7_HFC2014_05.pdf

Image

Image
www.studio-hifi.com

Return to “АУДИО СИСТЕМИ”